KULLANIM HÜKÜM VE KOŞULLARI

KULLANIM HÜKÜM VE KOŞULLARI

Bu web sitesinin sahibi AKFE Yapı İnşaat Turizm Yatırım San. Tic. A.Ş.'dir (bundan sonra “AtlasHolidays” olarak anılacaktır) ve bu web sitesinin kullanım ve kontrolü ile ilgili her türlü yetki AtlasHolidays'e aittir. Bu web sitesine girerek ve bu web sitesini kullanarak, kullanıcı bu web sitesindeki kullanım hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş olur.

Atlasholidays ziyaretçilerin bu bölümde belirtilen kişisel veriler ya da bilgiler ile ilgili her türlü sorularını info@atlasholidays.com adresine iletmesini teşvik etmektedir.

HAK VE SORUMLULUKLAR

AtlasHolidays'in web sitesinde yer alan tüm bilgiler güncel gelişmeler ile paralel olarak revize edilmektedir. Ancak, AtlasHolidays’in bu web sitesinde yer alan bilgilerin güvenilirliği ile ilgili tüm çabalarına rağmen, bu web sitesinde görüntülenen bilgilerin güncel olaylar ile geçersiz kalmış olabileceği durumlar olabilir. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin versiyonu ile güncel durumunun versiyonu arasında farklılıklar olması durumunda AtlasHolidays bu web sitesinde yer alan bilgilerin geçerliliğini dolaylı ya da dolaysız olarak garanti etmez.

AtlasHolidays web sitesinde meydana gelebilecek hırsızlık, siber saldırı, virüs ve yetkisiz giriş, kayıtların değiştirilmesi ya da kullanılması durumunda herhangi bir sorumluluk üstlenmeyecektir. AtlasHolidays haksız fiil, sözleşme ihlali ya da başka bir nedenden dolayı bu web sitesine ya da bu web sitesindeki bilgilere erişimden ya da bunların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar olması durumunda sorumluluk üstlenmeyecektir. AtlasHolidays bu web sitesinde yapılan işlemler ile ilgili olarak işlem gecikmesi, kesintisi, silme, kayıp ya da arızası durumunda herhangi bir sorumluluk üstlenmeyecektir. 

 

WEB SİTESİNİ DEĞİŞTİRME HAKKI

AtlasHolidays'in web sitesinde ya da uzantılarında verilen içeriği ve kullanım koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakları saklıdır. Bu değişiklikler web sitesinde yayınlandığı anda geçerli olacaktır. Bu web sitesine erişim ve kullanım kullanıcı tarafından hüküm ve koşulların kabulü anlamına geldiğinden, herhangi bir değişiklik olduğunda, kullanıcı yayınlandıktan sonra web sitesine girerek bu değişiklikleri itirazsız kabul etmiş sayılacaktır. Kullanıcı bu değişiklikleri kabul etmek istemediğinde, yapılacak tek şey derhal bu web sitesinin kullanımını sonlandırmaktır. 

 

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER

Bu web sitesi çeşitli linkler içermektedir. AtlasHolidays bu web sitesinde görüntülenen linklerin kaynakları üzerinde kontrol sahibi değildir. Bu web siteleri ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk söz konusu web sitelerinin sahibine aittir. Gizlilik ilkeleri, kullanım koşulları ve bu web sitelerinde görüntülenen bilgilerin doğruluğu kendi ilgili politikaları uyarınca belirlenir. Kullanıcı AtlasHolidays'in web sitesi üzerinden link verilen bu web sitelerinde paylaşılan içerik ve veriler ile birlikte erişim ve kullanım için yegane sorumluluğa sahip olacaktır ve AtlasHolidays'in söz konusu web sitesi ya da kaynak üzerindeki içerik, mal ya da hizmetlere güvenilmesi sonucu herhangi bir doğrudan ya da dolaylı hasardan sorumlu olmayacağını kabul eder.

 

FİKRİ MÜLKİYET

AtlasHolidays tarafından aksi belirtilmedikçe, bu web sitesinde yer alan bilgi, içerik, logo, görüntü ve yazılımların fikri mülkiyet ve telif hakları AtlasHolidays'e aittir. AtlasHolidays'in yazılı muvafakati olmadıkça, bu materyallerin kopyalanması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtımı ve satışı yasaktır.

AMİR KANUN

Atlasholidays web siteleri ve mobil sayfaları üzerindeki kişisel verilerin işlenmesini kontrol eder. Atlasholidays Türkiye kanunlarına göre kurulmuş bir anonim şirkettir ve merkezi İstanbul Bakırköy Florya Şenlikköy Mah. Yeşilköy Cad. No:11/A-4'tedir.

Bu web sitesine erişim ya da kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar Türkiye kanunları ile yönetilir ve anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa, info@atlasholidays.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.